ATÖLYELERİMİZ - PROJELERİMİZ

(Teknoloji İstasyonunda gerçekleşecek tüm atölyeleri ve projeleri burada görebilirsiniz ve katılım için KAYIT formunu doldurabilirsiniz.)

 • 5-7 Yaş Çocuk Üretim Keşif Atölyesi
  (Robotik Kodlama - STEM Üretim)

  Product Image

  Küçük yaşlardan itibaren üretüm kültürürün kazanılması, teknoloji cihazlarında kaliteli zaman geçirmek ve farklı kullanım alanlarının görülebilmesi amaçlı atölyemizde hem dijital dünyada üretim yapmayı hem de alet edevat kullanabilmeyi, problem çözebilmeyi sağlamak istiyoruz.

 • 8-10 Yaş Çocuk Üretim Keşif Atölyesi
  (STEM-Üretim)

  Product Image

  Çocuklarımıza yeterli zamanı, doğru ürünleri ve isterler ise yapabilecekleri cesareti verdiğimizde hepsi öğrenir. Biz de atölyemizin tasarım ve üretim odaklı ortamında kendilerini iyi hissedecekleri, üretim yapabilecekleri ve keyifle sunumlar yapacakları atölyeler düzenliyoruz.

 • 11-14 Yaş Robotik Kodlama Atölyesi
  (Temel Elektronik-Robotik-Kodlama)

  Product Image

  Hayalimizdeki robotları ve endüstriyel tasaramları yapabilmek için başlangıç olan bu atölyede, temel elektroniği ve kodlamayı temel düzeyden başlayarak öğreniyoruz. Öğrendiğimiz bilgileri akıllı ev sistemleri, endüstriyel tasarımlar ve robotik projeler yaparak hayata geçiyoruz.

 • 11-14 Yaş Keşif Atölyesi
  (Üretim)

  Product Image

  Kendi kendine yap! (Do It Yourself) kavramı kapsamında geri dönüşüm materyalleri, atık malzemeler, alet edevat veya robotik setleri kullanarak çocuklarımızın üretim yapma kültürünü almaları için birlikte atölyeler yapıyoruz. Planlıyorlar, süreci tasarlıyorlar ve sonuç alıyorlar.

 • Front-End Yazılım Atölyesi
  15 ve Üstü Yaş

  Product Image

  Gelişen teknoloji ile birlikte popülerliği ve kullanım oranı hızla artan front-end teknolojilerinden Vue.JS ile interaktif web arayüzleri oluşturmak, aynı zamanda SPA (Single Page Application) web uygulamaları geliştirmek için atölyemizdir.

 • Web Yazılım Atölyesi
  15 ve Üstü Yaş

  Product Image

  Web yazılıma giriş seviyesinde olan bu atölyemizde HTML-CSS-JAVASCRIPT dilleri ile temel seviyede projeler yaparak web dünyasına adım atıyoruz.
 • Python Yazılım Atölyesi
  15 ve Üstü Yaş

  Product Image

  Oldukça modüler ve kullanımı alanı çok geniş olan Python Yazılım Atölyesi ile, yapay zekadan makine öğrenmesine, web uygulaması geliştirmeden sistem yönetimine gibi alanlarda proje yapmak için temel seviye atölyemizdir.