SIK SORULAN SORULAR VE YANITLAR


- Okulara STEM Robotik atölyeleri kurulumu, ürün tedariği ve eğitmen eğitimi

- Okullara eğitim teknolojileri ve teknoloji alt yapısı danışmanlığı

- Çocuklara, gençlere ve yetişkinlere yönelik robotik ve STEM atölyeleri

- Öğretmenlere yönelik robotik ve STEM eğitmen atölyeleri

- Tübitak projeleri hazırlıkları

- Ulusal ve uluslararası yarışmalara yönelik hazırlıklar

- Robotik ürünleri ve sensörleri tedariği

- 3 boyutlu yazıcı ve sarf ürünleri tedariği, 3 boyutlu baskı hizmeti

- STEM ürünleri tedariği

Öğrencilere danışmanlık yaptığımız atölyelerimiz 5 yaştan başlayarak yetişkinlere kadar, her grup kendi içinde ayrılmak üzere oluşturulmaktadır. Çocuklar ve gençler akranları ile birlikte proje yapar, üretir.

Temel elektronikten, elektronik programlamaya, görsel programlamadan mobil uygulama yapmaya, 3 boyutlu modelleme ve baskıdan mühendislik baskılarına ve STEm atölyelerinden Robotik çalışmalara kadar atölyerimiz bulunmaktadır. Atölye ayrıntılarımıza buraya tıklayarak >> " ATÖLYELERİMİZ " ya da yukarıdaki menülerden ulaşabilirsiniz.

Atölyelerimiz, hafta içi ve hafta sonları olmaktadır. Atölye türlerini ve saatlerini buraya tıklayarak >> " ATÖLYELERİMİZ " ya da yukarıdaki menülerden ulaşabilirsiniz.

Atölyelerimizin bitiminde o grubun velileri ile bir araya gelerek tüm öğrencilerimizin sunum yapmalarını, projelerini anlatmalarını, geliştirilebilecek yönlerini ve dezavantajlarını anlatmalarını isteriz. Katılımcılar sadece proje yaparak ürünlerini bir kenara kaldırmazlar, girişimiliğini de yaparlar.

İlgili atölyelerin sayfasındaki ön kayıt formunu doldurduğunuzda sizi arayacağız. İlgili banka hesabımıza ücreti yatırmanız ya da Teknoloji İstasyonu'na gelerek ödeme yapmanız halinde kesin kaydınız yapılmaktadır. Sınırlı kontenjanlarımız için ödeme sırasına göre kayıt alabilmekteyiz.

Evet, siz de atölyemizi kullanabilirsiniz. Üretim ve tasarım odaklı bir iş yapıyorsanız ve bu konuda atölye düzenlemek isterseniz siz de atölyemizi kullanabilirsiniz. Ortamı görmek ve bu konuda çalışma şeklimiz ile içeriği görüşmek üzere sizi atölyemizde misafir edebiliriz.

Hala sorularınız ve merak ettiğiniz konular var ise bize aşağıdaki bölümden mesaj atınız.

Buradan gönderiniz, en kısa zamanda yanıtlayacağız